جمعه ٧ اردیبهشت ١٣٩٧

ورود کاربران

 
 
فراموشی رمز عبور | ثبت نام

استرس


 چند سال است که موضوع حذف کنکور به دلیل اضطراب ان مطرح است. تمام تلاش شما با وجود اضطراب هدر می رود. اضطراب مانع جدی برتری شما خواهد بود. با وجود ان نمی توانید درست مطالعه کنید، تمرکز شما دچار مشکل می شود و ارامش شما به هم می خورد، دقت شما به شدت لطمه خواهد خورد و اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد.

اضطراب کنکور دو دلیل اصلی دارد اولین دلیل ان این است که امتحان دادن اضطراب اور است. دلیل دوم ان است که اطرافیان با صحبت ها، نصیحت ها و اظهار نظرهای خود و جوی که در اطراف شما وجود دارد تولید اضطراب می کنند.

شرایطی در اطراف داوطلب وجود دارد که در او ایجاد اضطراب می کند. این باعث ایجاد مشکلات جسمی و روحی می شود. داوطلب باید ابتدا اضطراب کنکور را بشناسد. اضطراب حاکی از شرایط مبهم در اینده است که برای شما خیلی مهم است. اگر اطمینان داشتید که نتیجه دلخواه خود را به دست می اورید مسلما اضطراب شما به شدت کاهش پیدا می کرد.

هدف ما این است که به داوطلب یاد بدهیم که خودش کنترل اضطراب خودش را به دست بگیرد و مانند بیدی نباشد که با هر بادی بلرزد. کمتر تحت تاثیر جو اطراف خود قرار بگیرد. و تا حد امکان منطقی برخورد کند.

Copyright © 2012: SanjeshServ.ir , all rights reserved
This website was optimized for display sizes 1024 by 768 pixles and up