شنبه ١ اردیبهشت ١٣٩٧

ورود کاربران

 
 
فراموشی رمز عبور | ثبت نام

EN45 قويترين وب سايت آموزش آنلاين زبان انگليسي


 

EN45 قویترین وب سایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی

این وب سایت مفتخر است که با بهره گیری ازموفقترین و کاربردی ترین روش های نوین آموزش زبان انگلیسی، اقدام به آموزش این زبان به صورت آنلاین نماید. امیدواریم این مجموعه ی آموزشی مفید، متنوع و کاربردی بتواند عموم فراگیران و علاقمندان این زبان بین المللی که هدفشان همانا یادگیری کامل این زبان و استفاده از آن در تمامی ابعاد زندگی می باشد را به سر منزل مقصود رهنمون سازد.

این مجموعه ی کامل آموزشی شامل مباحث دستور زبان، واژگان، تلفظ، مکالمه، نگارش، خواندن، آموزش اصطلاحات و ضرب المثل، ارائه ی آزمون های طبقه بندی شده و هدف دار با استفاده از شیوه های مدرن و جذاب می باشد. مطالب ارائه شده در این مجموعه برای سطوح مختلف آموزشی از سطح مقدماتی تا پیشرفته طراحی شده است.

به زبان آموزان عزیز این اطمینان داده می شود که با مطالعه دقیق و پیگیری این مجموعه و دقت در مضامین آن از سطح و پایه ی بسیار عالی و قابل قبولی برخوردار خواهند شد و میزان موفقیت خود را به طور چشمگیری خواهند دید. در آموزش اینترنتی زبان عوامل منفی آموزشی مانند استرس، ترس، مقایسه و ... تقریبا حذف میشود و از اینرو کیفیت یادگیری بالا می رود. از هر کجای دنیا میتوانید به این وب سایت متصل شوید و آموزش ببینید. دانشجویان زبان در تمام ایران و کشورهای دنیا پراکنده اند و این فرصت هم اکنون در اختیار آنان است.

 

source

Copyright © 2012: SanjeshServ.ir , all rights reserved
This website was optimized for display sizes 1024 by 768 pixles and up