جمعه ٧ اردیبهشت ١٣٩٧

ورود کاربران

 
 
فراموشی رمز عبور | ثبت نام

اهميت اعتماد به نفس


 تفکر، تمرکز و ارامش، بدون اعتماد به نفس به دست نمی ایند. هنگام درس خواندن تفکرات منفی که از عدم اعتماد به نفس ناشی می شود را به مغز خود راه ندهید.داوطلب موفق با اطمینان به توانمندی خود و ایمان به موفقیت درس می خواند و شما هم باید با اطمینان و ایمان به خود درس بخوانید.

اگر اعتماد به نفس ندارید باید ان را به دست اورید. اگر در کار دیگری غیر از تحصیل اعتماد به نفس دارید به این دلیل است که در گذشته توانسته اید از عهده ان برایید و یا علاقه زیادی برای انجام ان دارید.می بینید که گذشته شما در مورد ان کار باعث ایجاد ذهنیتی می شود. اگر ان ذهنیت مثبت باشد به انجام ان کار ایمان دارید چون تصور می کنید از عهده ان بر می ایید.

اعتماد به نفس از همین ذهنیت به وجود می آید"از عهده انجام این کار بر می آیم".

نباید انتظار داشته باشید که اعتمادی را که هرگز نداشته اید به یکباره به دست اورید. بهترین روش برای به دست اوردن اعتماد به نفس پیشرفت تحصیلی است حتی اگر خیلی کم باشد. با کمی پیشرفت ترغیب می شوید که این راه را ادامه دهید.

اعتماد به نفس به وسیله نصیحت و حرف زدن به دست نمی اید فقط با راهنمایی های موثر پیشرفت تحصیلی و استمرار عمل به دست می اید. اگر هم بر اثر نصیحت روحیه بالا رود به زودی و با اولین نشانه عدم پیشرفت از بین می رود.

Copyright © 2012: SanjeshServ.ir , all rights reserved
This website was optimized for display sizes 1024 by 768 pixles and up