یکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧

ورود کاربران

 
 
فراموشی رمز عبور | ثبت نام

به داوطلبان گرامي توصيه مي شود به نکات زير دقت نمايند


نکته اول          

پیش از هر چیز به خدا توکل کنید و هدف نهایی خود را مشخص نمایید. در این کار محدود فکر نکنید. بهترین کار، تعیین هدف های بزرگ و بلند پروازانه است. انسان های بزرگ افکار بزرگ دارند. شما هم می توانید در هر رشته ای که می خواهید پذیرفته شوید.

نکته دوم         

حتماً سعی کنید کلیه دروس در طول هفته یکبار مطالعه شوند. با این کار فاصله مراجعه ی متوالی شما به یک کتاب کنترل شده و وقفه طولانی باعث فراموشی شما نخواهد شد.

نکته سوم          

حتماً از مطالب مطالعه شده خلاصه تهیه کنید. این کار امکان دوره ی درس ها را در زمانی کوتاه و به خصوص در چند روز پایانی مانده تا کنکور را برای شما ساده کرده و به شما اعتماد به نفس می دهد.

نکته چهارم         

طبق اصولی مشخص خلاصه ها را تهیه کنید متاسفانه اکثراً خلاصه نویسی را به معنای نوشتن مطالب مهم هر درس تعریف می کنند در حالی که بهتر است شما خلاصه نویسی از مطالب هر درس را به معنای یادداشت نکاتی از آن درس را که تا به حال بلد نبوده اید و احتمال می دهید در آینده فراموش کنید بدانید و اگر مطلبی را به طور کامل فرا گرفتید می توانید آن را از خلاصه ی تهیه شده پاک کنید تا فقط آن را محدود به مطالبی که نمی دانید بکنید .

نکته پنجم      

حتماً سعی کنید در تمام کنکورهای آزمایشی شرکت نمایید. این کنکورها با مدلسازی مناسب کنکور اصلی توانایی، انرژی و آمادگی روحی شما را برای شرکت در کنکور افزایش می دهند.

نکته ششم       

کنکور های آزمایشی را جدی بگیرید و به هر کنکور آزمایشی به مانند کنکور اصلی خود نگاه کنید و تمام تلاش خود را برای موفقیت در تمامی آنها متمرکز کنید.

نکته هفتم       

حتماً سعی کنید خود را با برنامه ی زمانی کنکورهای آزمایشی هماهنگ کنید و به هیچ قیمتی از آنها عقب نیوفتید. اگر از برنامه عقب افتادید با تلاش بیشتر خود را به آزمون بعدی برسانید.

نکته هشتم      

به هیچ قیمتی هیچ کدام از کنکورهای آزمایشی را از دست ندهید چرا که هر کدام از آنها به منزله ی کنکور اصلی شماست و اگر کنکوری را از دست دادید با مدلسازی شرایط کنکور در منزل در اولین فرصت و در زمان قانونی خودتان را با سوالات آن آزمون مورد سنجش قرار دهید و حتماً نتیجه کار خود را به دقت بررسی و ارزیابی کنید.

نکته آخر      

هر گونه سوال خود را در زمینه دروس عمران و کنکور ارشد با اینجانب و همکاران توانمند من در گروه عمران که همگی از رتبه های برتر کنکورمی باشند در میان بگذارید ما با کمال میل تجربیات و اطلاعات خود را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

 

                                                                                  با آرزوی موفقیت شما در کنکور کارشناسی ارشد 

                                                                                                  مازیار فهیمی فرزام

Copyright © 2012: SanjeshServ.ir , all rights reserved
This website was optimized for display sizes 1024 by 768 pixles and up