پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

ورود کاربران

 
 
فراموشی رمز عبور | ثبت نام

راهنما


داوطلب گرامي به منظور خدمت رساني بهتر و استفاده بهينه از خدمات مشاوره‌اي سايت همگام سنجش لطفا به نكات زير توجه بفرماييد:
ü                براي طرح سوالات خود حتما بايد ابتدا مراحل عضويت در سايت را توسط گزينه ثبت نامطي نماييد.
ü                لطفا پيش از طرح هرگونه سوال جديد نكته ها و منوهايي كه راجع به رشته شما در سايت وجود دارند مطالعه فرماييد.
ü                لطفا پيش از طرح هرگونه سوال جديد در قسمت جستجوي سايت سوال خود را مطرح كرده و پرسيده شدن اين سوال را بررسي نماييد.
ü                بدليل حجم بالاي سوالات به سوالاتي كه قبلا توسط افراد ديگري پرسيده و تكراري محسوب مي شوند و يا جواب كافي براي آن در منوهاي سايت وجود دارد پاسخ داده نمي‌شود.
ü                پس از طرح سوال و دريافت پيغام آن توسط سيستم بايد منتظر باشيد تا مشاوران براي نمايش آنرا تاييد نماييد. از پرسيدن سوالات تكراري پشت سر هم بپرهيزيد در غير اين صورت سيستم بطور خودكار شما را حذف خواهد نمود.
ü                لطفا سوالات خود را مختصر و مفيد مطرح نماييد. شما محدوديت پرسش تا سقف 400 كاراكتر را دارا مي باشيد.
ü                سوالات خود را به زبان پارسي مطرح فرماييد. به سوالات به زبان فينگيليش پاسخ داده نمي شود.
ü                لطفا اطالاعاتي نظير شماره تماس و ايميل را به درستي وارد نماييد تا در صورت لزوم امكان ارتباط مشاوران با شما وجود داشته باشد.
ü                سوالاتي كه جنبه توهين داشته و يا خيلي خصوصي باشند قابليت نمايش عمومي نخواهند داشت.
ü                درصورتي كه تمام نكات بالا را رعايت نموده و سوال شما تا 5 روزبي جواب ماند مجددا سوال خود را مطرح نماييد.
 
داوطلب گرامي اين سايت فقط مخصوص پاسخ گويي به سوالات علمي و مشاوره اي شماست لطفا ساير مشكلات مربوط به آزمون و يا انتقادات و پيشنهادات خود را در منوي تماس با ما جويا شويد.

  

Copyright © 2012: SanjeshServ.ir , all rights reserved
This website was optimized for display sizes 1024 by 768 pixles and up