پنج شنبه ٦ اردیبهشت ١٣٩٧

ورود کاربران

 
 
فراموشی رمز عبور | ثبت نام

تمديد مهلت ثبت نام کنکور کارشناسي ارشد سال 1394 دانشگاه آزاد


 معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: ثبت نام براي آزمون هاي دكتري تا روز شنبه 6 دي ماه و كارشناسي ارشد تا روز شنبه 13 دي ماه تمديد شد.

به گزارش خبرگزاري مهر، دكتر مجتبي علوي فاضل با اعلام اين خبر افزود: داوطلبان اين دو مقطع مي توانند با توجه به زمان هاي اعلام شده نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
وي توصيه كرد : تمديد ثبت نام به منظور رفاه حال آندسته از داوطلباني كه تاكنون موفق به ثبت نام نشده اند، اعلام شده؛ اما توصيه مي شود كه داوطلبان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.
علوي فاضل افزود: كليه متقاضياني كه تمايل دارند در آزمون سال 94 شركت كنند، مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام آنلاين خود اقدام كنند.
معاون سنجش و پذيرش در پاسخ به اين سوال كه هر داوطلب چند رشته/ محل را مي تواند انتخاب كند، گفت: هر داوطلب مي تواند در دوره كارشناسي ارشد 100 رشته/ محل را از يك مجموعه امتحاني و در دوره دكتري تخصصي يك رشته را در 40 محل، براساس علاقه انتخاب و در سايت معاونت سنجش و پذيرش ثبت نام كند.
وي يادآور شد: داوطلبان مي توانند در صورت مواجه شدن با هر سؤال يا ابهامي ، سؤال خود را از طريق آدرس الكترونيكي www.azmoon.org ارسال كنند تا كارشناسان اين معاونت در اسرع وقت به آنها پاسخ گويند.
Copyright © 2012: SanjeshServ.ir , all rights reserved
This website was optimized for display sizes 1024 by 768 pixles and up