جمعه ١ تیر ١٣٩٧

ورود کاربران

 
 
فراموشی رمز عبور | ثبت نام

نگاهی دیگر به دروس ریاضیات و مدار


در ابتدا باید گفت که در  دروس  مدار و ریاضیات ( ریاضی مهندسی-معادلات- احتمالات) ناگزیریم حتما قوی شویم .چون در  آزمون اصلی دفترچه اول شامل دروس زبان- ریاضیات و مدار است  که عموما همه داوطلبین در سر جلسه در ابتدای ازمون با اشتیاق به ان ها  پاسخ می دهند .اگر داوطلبی در یکی از این دروس به درصد متوسط مناسبی  نرسد (40% - 40 %) در نهایت نمره تراز علمی خوبی کسب نخواهد کرد ،حتی اگر در درس های دیگر بخواهد جبران نماید.

پس از اواخر بهار  و یا ابتدای تابستان امسال ،در شروع باید با استفاده از مراجع و جزوات موجود این دروس را  مطالعه کنید و اگر هم احساس ضعف در یکی از آنها می کنید،  از کلاسهای موجود استفاده نمایید.

 سعی کنید حداقل  30 درصد کل وقت هر هفته خود را
در به مطالعه این دو درس اختصاص دهید.در دروس ریاضی و مدار برای رسیدن به سطح امادگی مطلوب  ابتدا باید درس را در بار اول از کتاب کمک درسی خوانده و سپس در بار دوم خلاصه نویسی کرده و به حل مسایل تشریحی بپردازید تا ترس شما از این دروس مخصوصا مدار از بین برود. در بار سوم کنار خواندن خلاصه ها ، کم کم تستهای کنکور سال های قبل و تست های تالیفی استاندارد موجود را حل نمایید.

مرحله بعد شرکت در آزمونهای تخصصی  است برای این امر در ازمون های مرحله ای ( 25 درصد اول - 25 درصد دوم -50 درصد اول -  25 درصد سوم - 25 درصد چهارم  - 50 درصد دوم )شرکت نمایید و سعی کنید که مستقل از دروس دیگر با نگاه ویژه به دروس مدار و ریاضی ،  قدرت تست زنی خود را به تدریج با گذشت مراحل ازمون ها در این دو درس بالاتر ببرید.چون اگر احساس پیشرفت در ازمونهای مرحله ای در شما بوجود اید باعث اعتماد به نفس شده و انگیزه دو چندان می دهد که در ازمون اصلی به سراغ  دفترچه سوالات کنکور رفته و پیروز بشوید. پس هر چه زودتر برخیزید!.
Copyright © 2012: SanjeshServ.ir , all rights reserved
This website was optimized for display sizes 1024 by 768 pixles and up