جمعه ١ تیر ١٣٩٧

ورود کاربران

 
 
فراموشی رمز عبور | ثبت نام

تغييرات جديد گرايشهاي کارشناسي ارشد رشته هاي مختلف مديريت


بنابر اعلام سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بر اساس مصوبه مورخه 24 تیر 1394 شورای تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی، تغییراتی در گرایشهای رشته های مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد اعمال شده است.
بر این اساس رشته مدیریت بازرگانی به 6 گرایش 1-بازاریابی 2-بازاریابی بین المللی 3-تجارت الکترونیکی 4-مدیریت استرانژیک 5-بازرگانی داخلی و 6-کارآفرینی تقسیم شده است.
رشته مدیریت دولتی نیز به گرایشهای 1- توسعه منابع انسانی 2- طراحی سازمانهای دولتی، 3-بودجه و مالیه عمومی، 4-خط مشی گذاری عمومی ، 5-مدیریت پیشرفت و توسعه شهری و روستایی ، 6-مدیریت تحول و 7-مدیریت رفتار سازمانی تقسیم شده است.
رشته مدیریت صنعتی نیز شامل گرایشهای 1-تولید وعملیات ، 2-تحقیق درعملیات، 3-مدیریت عملکرد، 4-مدیریت زنجیره تامین، 5-مدیریت کیفیت و بهره وری، 6-مدیریت پروژه می شود.

بنابر اعلام وزارت علوم، این برنامه از تاریخ تصویب برای تمامی دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی و پژوهشی کشور که طبق مقررات مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت می کنند برای اجرا ابلاغ می شود و برای دانشجویانی که بعد از تاریخ تصویب برنامه در دانشگاهها پذیرفته می شوند، لازم الاجرا است. برنامه های مصوب از تاریخ تصویب به مدت 5 سال قابل اجرا است و پس از آن قابل بازنگری است.
 برنامه درسی جدید رشته های مدیریت صنعتی، دولتی و بازرگانی و گرایشهای آنها در مقطع کارشناسی ارشد شامل مشخصات کلی (تعریف و هدف، طول دوره و شکل نظام، تعداد واحد درسی، نقش و توانایی، ضرورت و اهمیت) ، جدول دروس دوره و سرفصل دروس و منابع از طریق لینکهای زیر قابل دسترسی است.

Copyright © 2012: SanjeshServ.ir , all rights reserved
This website was optimized for display sizes 1024 by 768 pixles and up