چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

اطلاعيه ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ دهم

۱۳۹۷/۱۲/۱۱  ۱۳:۲۴

 آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ دهم

ویژه دانش آموزان پایه دهم (سال اول دورۀ دوم متوسطه) سال تحصیلی 98-1397

با تغییر نظام آموزشی از «پنج ـ سه ـ چهار» به «شش ـ سه ـ سه»، شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور بر آن شده است که آزمون‌های آزمایشی استاندارد را برای دانش‌آموزان تمامی پایه‌های سال اول دوره دوم متوسطه (پایه دهم) برگزار نماید.

آزمون‌های جامع در 2 نوبت و در ماه‌های فروردین و اردیبهشت برگزار خواهند شد. هدف این آزمون‌ها، آشنایی کامل دانش‌آموزان با پرسش‌های چهارگزینه‌ای همسو و مرتبط با سؤالات امتحانات خرداد 1398 و به‌نوعی، مقدمۀ آمادگی برای کنکور سراسری سال 1399 می‌باشد.

آزمون‌های آزمایشی جامع سنجشِ دهم، فقط در رشته‌های تحصیلی «ریاضی ـ فیزیک»، «علوم تجربی» و «ادبیات و علوم انسانی» برگزار می‌شود و زمان‌بندی آزمون‌ها به ترتیبی برنامه‌ریزی‌شده تا شرکت‌کنندگان را برای امتحانات هر نیمسال آماده نماید.

نحوۀ زمان‌بندی آزمون‌ها به شرح جدول زیر است:

آزمون‌های آزمایشی جامع تاریخ برگزاری آزمون مهلت ثبت‌نام اینترنتی
جامع نوبت اول (پایه) روز جمعه مورخ 98/01/30

آزمون برگزار گردید.

جامع نوبت دوم روز جمعه مورخ 98/02/20 مهلت ثبت‌نام به پایان رسید.

زمان و نحوه توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه و کارنامه:

کارت ورود به جلسه برای کلیه داوطلبان سراسر کشور از روز سه‌شنبه قبل از هر آزمون منحصراً از طریق سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به نشانی: www.sanjeshserv.ir توزیع می‌گردد و داوطلبان با مراجعه به سایت اینترنتی فوق‌الذکر نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام می‌نمایند.

کارنامه نتایج هر نوبت از آزمون‌ها در بعدازظهر روز برگزاری هر آزمون از طریق سایت اینترنتی شرکت به نشانیwww.sanjeshserv.ir منتشر می‌گردد.

جدول شهریه آزمون‌ (مبلغ به ریال):  

مراحل وجه ثبت‌نام
1 نوبت آزمون جامع 400.000

نحوه ثبت‌نام:

پرداخت اینترنتی: دانش‌آموزان علاقه‌مند به شركت در این آزمون‌ها در سراسر کشور مي‌توانند با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و مراجعه به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام و كد رهگيري دريافت نمايند.

لازم به ذکر است که خرید اینترنتی کارت اعتباری ثبت‌نام نشان‌دهنده ثبت‌نام نهایی دانش‌آموز نبوده و لازم است بعد از خرید کارت اعتباری (دریافت شماره پرونده و شماره رمز) به لینک ثبت‌نام مراجعه نموده و ثبت‌نام خود را نهایی و شماره پرونده و کد پیگیری 16 رقمی دریافت نمایند.

دانش‌آموزان گرامی پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام در صورت داشتن هرگونه سؤال در خصوص شرایط و ضوابط ثبت‌نام می‌توانند با خط ویژه 42966-021 (صدای داوطلب) تماس حاصل نمایند. ساعات تماس: صبح 8:30 الی 12:30 و عصر 13:30 الی 16:00

ثبت‌نام گروهی از طریق مدارس: دبيرستان‌هایی كه مايل هستند براي سهولت ثبت‌نام به‌صورت يكجا از دانش آموزان خود ثبت‌نام به عمل‌آورند بعد از مطالعه دقیق دستورالعمل ثبت‌نام دبیرستان‌ها و مراکز آموزشی همکار، مي‌توانند در صورت داشتن هرگونه سؤال در ساعات: صبح 8:30 الی 12:30 و عصر 13:30 الی 16:00 با شماره تلفن‌های 88844791 الی 88844793 تماس حاصل نمايند.

نکته مهم: وجوهی که به اشتباه به حساب این شرکت واریز می‌گردد منحصراً پس از طی مراحل اداری مربوطه قابل استرداد می‌باشد؛ لذا داوطلبان در هنگام ثبت‌نام اینترنتی و انتخاب تعداد آزمون‌ها دقت لازم را به‌عمل آورند.

ثبت‌نام حضوری: ثبت‌نام برای کلیه داوطلبان سراسر کشور از طریق سایت اینترنتی به نشانی: www.sanjeshserv.ir امکان‌پذیر است و دفتر مرکزی شرکت به نشانی: تهران، پل کریم‌خان زند، خیابان میرزای شیرازی، خیابان شهید نژادکی، روبروی کلانتری 105 سنایی، پلاک 30، تلفن: 88321455 نیز آماده ثبت‌نام از مراجعان در ساعات اداری است.

راهنمای نحوه ثبت‌نام اينترنتی مراحل ثبت‌نام:

گام اول: پرداخت مبلغ ثبت‌نام و دریافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طریق كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب و به‌صورت اینترنتی می‌باشد)

گام دوم: تکمیل فرم ثبت‌نام (در سایت ارائه‌شده: لینک ثبت‌نام آزمون‌های آزمایشی سنجش ثبت‌نام جدید).

گام سوم: دریافت کدپیگیری 16 رقمی ثبت‌نام.

شركت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

برای مشاهده و دریافت فایل PDF اطلاعیه ثبت‌نام آزمون‌های آزمایشی جامع سنجشِ دهم اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.